Zvolte si jarní proměnu s AVON

Proměna s AVON

Rádi byste s přicházejícím jarem zažili změnu? Přijďte na AVON roadshow!
Toužíte po přeměně, nových zážitcích a po přívalu nové energie? Společnost AVON Cosmetics pro vás připravuje roadshow s názvem ” Proměňte se s AVON “, plnou dárků a skvělé zábavy. Zahoďte starosti a přijďte s námi prožít nezapomenutelné chvíle, které vám mohou změnit život. Přineste svůj starý krém a my vám ho zcela zdarma vyměníme za krém AVON Solutions. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit sami.
Pokud se vaší volbou stane AVON, otevírá se vám cesta nejen ke kráse, ale také k finanční nezávislosti. Vaše proměna tak může být naprosto dokonalá. Chopte se příležitosti a využijte nabídku dělat už jen to, co vás skutečně baví a naplňuje. Staňte se Avon Lady či Avon Gentlemanem a potkáváte se skvělými lidmi, užívejte si nezávislost a exkluzivní přístup k nejžhavějším kosmetickým novinkám.
Přijďte na AVON roadshow a určitě se nebudete nudit. Čeká na vás poutavý program a spoustu skvělých dárků. AVON roadshow se uskuteční 20.4. v Bratislavě v nákupním centru Eurovea a 21.4. v Košicích v nákupním centru Aupark. Těšit se můžete i na kouzelníka či zpěvačku Zdenku Přední .
Chybět samozřejmě nebude ani svět krásy . Své umění vám předvedou špičkoví vizážisté a kadeřníci. Kolik trvá s výrobky od AVONu vykouzlit dokonalé líčení či skvělý účes? Přijďte se podívat a budete odcházet s přesvědčením, že AVON je i vaše volba.
Na naší roadshow máte jedinečnou příležitost získat krém pleťové kosmetiky AVON Solutions, který vznikl spojením přírody a vědy. Stačí přinést váš starý krém, počkat na výzvu a zcela zdarma vám ho vyměníme za nový krém AVON Solutions.