Toaletní parfém City Rush

Uvedení TOALETNÍ parfému City Rush

Hosté se díky netradičním dekoracím a programu ponořili do atmosféry velkoměsta, která nejlépe vystihuje podstatu nové stylové a sofistikované vůně. Vůně, která je stvořená pro moderní ženy, které milují městský život.

Překvapením večera bylo fantastické hudební vystoupení Roba Opatovského a Anity Soul, kteří se stali kmotry nového parfému a spolu s moderátorkou, Verou Wisterovou a Andreou Macáková ze společnosti AVON Cosmetics vůni slavnostně odhalili. Nezapomenutelný večer ve znamení parfému City Rush a ruchu velkoměsta dotvářely pouliční umělci – výtvarník potěšil hosty karikaturou, mim se postaral o zábavné scénky a testování nové vůně. Uvedení parfému City Rush si nenechalo ujít množství známých osobností. Akce se zúčastnili oblíbení herci, zpěváci, moderátoři i tváře projektu AVON proti rakovině prsu.

Toaletní parfém City Rush

Toaletní parfém City Rush byl vytvořen společností AVON Cosmetics ve spolupráci se světoznámou herečkou a topmodelkou Milla Jovovich. Tato květinově-orientální vůně spojuje eleganci šťavnaté švestky s čerstvou Georgina a tóny krémových dřevin. Vrch vůně tvoří tóny bergamontu s nádechem sytých švestek a břečťanový zeleně, jádro odhaluje spojení květin černé jiřiny, růže a vanilkové orchideje, sametové tóny krémových dřevin, zemité
pačuli a smyslného mušku vytvářejí její základ. Pozornost přitahuje také flakón vůně inspirovaný architekturou moderního města s drážkovanými liniemi a výrazným hedvábným symbolickým monogramem.