Tehotenské šaty v Bratislave


Chcete byť v tehotenstve očarujúce, nechcete bruško schovávať, ale naopak ho nechať vyniknúť? Nebojte sa preto obliecť do šiat. Aj v obyčajných tehotenských šatách budete vyzerať výnimočne a elegantne. Dnes možno vyberať z mnohých strihov, materiálov, farieb i veľkostí. Obľúbené sú šaty z denimu, bavlny, s kašmírom alebo elastanom.
Ženami toľko obľúbené šaty na traky sa dajú ľahko upraviť pre rastúce bruško, preto sú pre nastávajúce mamičky veľmi pohodlné. Tehotenské šaty nemajú len podčiarknuť vašu krásu, ale schovať aj bruško. Šaty môžete vyberať vo veľkosti akú nosíte bežne a zvoliť iba voľný strih.tehotenské šaty v bratislave

Šaty na doma či do spoločnosti

Predajcovia ponúka šaty pre bežné nosenie, ale aj na slávnostné príležitosti, na svadby aj na plesy.
Správne tehotenské šaty by mali byť vyrobené z ľahkých kvalitných prírodných materiálov, pružné, priedušné a savé.
Niektoré šaty sú pod prsiami doplnené mašľou či stuhou pre lepšiu vyniknutie bruška.
V lete môžete zvoliť šaty z ľahkých materiálov, na ramienka alebo s krátkym rukávom. V letnom období sú vhodné tehotenské šaty pestrejších farieb či bielej s letnými motívmi kvetín, motýľov a pod. Naopak v zime zvoľte teplejší materiál napr. Úplet či bavlnu, kašmír alebo aj vlnu. Vhodné sú šaty s dlhým rukávom alebo tzv. Netopierími rukávmi. Je len na vás, v čom sa cíti naozaj pohodlne.
Vyberajte materiály, ktoré sú pružné a ľahko sa udržujú.

Neutrácajte za šaty tisíce

Mnohé tehotenské šaty vďaka strihu vynosíte aj v období šestonedelia po pôrode, ako sa vrátite k pôvodnej postave.
Do tehotenských šiat nemusíte investovať veľké sumy. Veľakrát si ich môžete zapožičať od kamarátky či sestry alebo kúpiť za nízke ceny v obchodoch s tehotenskou módou alebo v najrôznejších internetových bazárcích s tehotenskou módou.
Medzi tehotenské šaty možno zaradiť tiež dlhší tuniky, ktoré spolu s legínami vytvorí jedinečný slušivý outfit.

You must be logged in to post a comment Login