Těhotenské oblečení


Těhotenské oblečení by mělo být pro nástavající maminky savé, prodyšné, šetrné a padnoucí, aby se žena cítila velmi dobře. No uznejte sami? Přeci i těhotné maminky chtějí vypadat k světu. Výběr správného oblečení dodá těhotné ženy pocit sebevědomí a také i pocit pohody a bezpečí, ať je v jakémkoliv měsící těhotenství. Ačkoliv se první týdny těhotenství na váze nějak extra neprojeví, pozdějí tento stav nastane. Takže speciální oblečení pro těhotné je praktický nutnost nosit.

Těhotenské oblečení jako u každého jiného typu oblečení je dobré vybírat vždy podle ročního období, ve kterém ho budete nosit. V léte vám bude bohatě stačit sukně, šaty, šortky, lehčí kalhoty nebo volnější halenky či trička, v zimě se budete muset navléct do zimní bundy, do teplých kalhot a ve větších mrazech i do mikiny. Pamatujte si jedno, vždy se vám vyplatí investovat do kvalitního oblečení vyrobeno přímo pro budoucí maminky. Není doporučováno se navléct do starších věci ze své skříně, ze kterých se vám v minulostí podařilo do nich zhubnout.

Těhotenské oblečení je především vyráběno z prvotřídního materiálů, které nejvíce dokáže vyhovět budoucím maminkám. Nejčastější materiál pro tento typ oblečení je používaná bavlna a bio bavlna, která je hypoalergenní a nemůže vám tak způsobit žádnou nepříjemnou kožní vyrážku. Další důležitý faktor je střih oblečení. Jakmile zhubnete, ať už normálně nebo po těhotenství, shodíte většinou rovnoměrně na celém těle. V těhotenství očekávejte pouze zvětšení břicha, nikoliv ruk, nohou atd. Porozhlédněte se po oblečení, které bude přes hýždě či prsa jen o kousek větší, za to přes bříško bude maximálně pružné kvůli vašemu pohodlí.

You must be logged in to post a comment Login