Těhotenská móda a líčení

Měli jste někdy svého osobního vizážistu? Vy možná ne, ale celebrity věru ano. Den co den je upravují profesionálové, kteří dobře vědí, jak na to. Chcete poradit? Máme zde 8 tipů, které se vám při líčení jistě sejdou.

Oční stíny jsou kosmetické must-have, pokud se někam chystáte a chcete se vyfintit. Diane Kruger ukazuje, jakou moc mají drobné třpytky. Rozevřou pohled a rozjasní celý obličej, přičemž je stačí aplikovat jen v jemné vrstvě.

Těhotenská móda a líčení

Těhotenská móda a líčení

Kouřové líčení je jedním z nejpopulárnějších, ale černá není vždy tou nejlepší volbou. Světlejší typy žen by měli sáhnout po hnědých nebo šedých stínech, jak to udělala i Sarah Jessica Parker. Pohled bude stále tajemně zastřený, ale přirozenější a hezčí.

Kouřové stínování můžete dělat na vícero způsobů. Adriana Lima ukazuje, že to jde i s menší nalíčeným plochou oka – klidně jen kolem vnějších linií. Toto místo napomáhá tvarování oka, takže se s umístěním barvy klidně pohrajte.

Při výběru barev se nebojte kombinací. Kelly Rowland vsadila na dva zcela odlišné odstíny a nanesla je na oko. Horní linka jiná než ta dolní, a přece je výsledek zcela na jednotku. Tajný tip? Kombinujte s oblečením a mělo by se to podařit.

Na očích celebrit často vídat i černé linky. Oblíbila si je i Rosie Huntignton-Whiteley, která potvrdila, že lemování očí jejich opticky zmenší, ale i přesto je černá sexy. Zvýrazní a podtrhne večerní krásu ženy.

Pro svěží look jsou zde líčka, jejichž zvýraznění dodává tváři život. Olivia Palermo nepotřebovala více než růžový nádech na obličeji, aby zazářila. Dbejte na aplikaci po linii lícních kostí a zatření doztracena.

Rty hvězd jsou jen málokdy bez efektu líčidel. Pro méně výrazný look vám stačí balzám, pro viditelné zkrášlení si pomozte výraznou barvou. Kirsten Dunst vsadila na pravidlo nápadných rtů a se sytou růžovou inspirovala i ostatní ženy.

Pokud nejste na nápadné druhy líčení, máme tu Julii Roberts. Dokazuje, že méně je více a i bez použití barev může být žena krásná. Stačí vytónovat pleť, upravit obočí a is obyčejnou řasenkou je zde look hodný obdivu. Teď už jen vše zkombinovat aby slušela i těhotenská móda a můžeme jít na večírek.