Svěží a exotické obličejové masky

Potřebujete si pořádně rozzářit tvářičku, ale ani lesk na tváře vám nepomáhá? Pak je načase vzít do ruky tu správnou kosmetiku, jakou jsou například obličejové masky. My jsme v redakci vyzkoušeli tyto …

Avon (Planet Spa Bali Botanica) Pleťová maska ​​s plumériou a citronovou trávou
Exotické květiny v krémech na obličej miluji. Jejich vůně vám jde rovnou pod nos. Květiny plumérie uvolňují vážně svěží a opojnou vůni. Pleťovou masku si nedávám často, i proto jsem byla zvědavá, co se mnou konkrétně tato udělá. První dojmy po natření byly podivné. Měla jsem pocit, že mám na tváři křídu. Maska uschla doběla a byla jsem ráda, že ji mohu za 5 minut dát už dolů. Takový expresně krátký čas má totiž na tváři působit. Po odstranění však nechala pleť skutečně čistou a heboučký.Svěží a exotické obličejové masky

Když potřebujete načerpat do tváře energii, není lepší životabudič jako obličejová maska. Myslím, že póry vám vyčistí lépe než kosmetička, která je nechá zanícené a červené. Nebojte se spolehnout na kosmetiku i při skutečně problémové pleti. Tato pleťová maska ​​je velmi šetrná k pokožce, umí ji rychle probudit k životu, má i detoxikační účinky. Rychle schne, ale musíte mít pod bradou ručník, protože se z ní trošku práší.
Hodnocení:  Expresně rychlý a čistící efekt

APIVITA
Hydratační maska ​​s aloe
Potěšila jsem se takovému výrobku, protože obsahuje až 94% přírodních surovin a je ideální pro všechny typy pleti a všechny věkové kategorie. Obsahuje zelený čaj, čili má i antioxidační účinky. Preferuji na obličej čistou přírodu, z ní pocházíme, je třeba se k ní i pomaličku vracet a věřit jí. To znamená, že si touto maskou Nenanášet na pleť žádné syntetické látky, které jí mohou škodit. Jediné, co mi vadí je, že ji musím mít na tváři déle a aplikovat si celkem štědrou vrstvu.
Hodnocení:  Rychle se míjí

Oriflame (Essentials)
Pleťový krém a maska ​​s vůní melounu
Přestože má napsáno, že je to pleťový krém, je to gel, který se hned vpije do pokožky. Zázraky od něj nečekejte. I když je spíše letní, já ho ráda používám iv zimě, alespoň mi navrátí pocit slunce svou úžasnou melounovou vůní. Pokud chcete zažít ještě větší svěžest na pokožce, dejte ho na chvíli před nanesením do chladničky. Katastrofa je, že ho musíte mít na obličeji až 20 minut, dokud se může smýt.