Rady pro zdraví


Známe zaručené rady pro zdraví, se kterými omládnete!

Trápí vás povadlá pleť na obličeji, kruhy pod očima a máte pocit, že jste za poslední týdny zestárli snad i o deset let? Stačí vám dva týdny, dodržování těchto pravidel a výsledek pozitivně překvapí nejen vás.

Možná jste už někdy přemýšleli nad tím, jaký zákrok by vám mohl pomoci vrátit zpět vaši mládí. Zatímco však navštívíte ambulanci dermatovenerologie, přečtěte si našich pár pravidel, jak omládnout i bez využití jeho služeb. Věřte, že je to jednoduché, ale zejména přirozené.

Navíc dlouhodobým dodržováním těchto pravidel nejen omládnete, ale budete žít zdravěji a déle. Stačí vám dva týdny a výsledek pozitivně překvapí nejen vás. Více užitečných rad najdete na radyprovšechny.cz.

Zhubněte nebo přiberte

Každému sluší něco jiného. Pokud máte nějaké to kilo navíc, zkuste se ho zbavit. Už ztrátu pěti kilogramů si všimnete nejen vy, ale i vaše okolí. Vaše postava získá pro děvče kontury, tělo se zbaví škodlivin. Pokud jste naopak příliš štíhlí, zkuste se zamyslet nad svou životosprávou. Propadlé tváře a kostnaté tělo z věku rozhodně neuberou. I vy popřemýšlejte nad návštěvou odborníka na výživu a začněte cvičit pod dohledem zkušeného trenéra.

Vyhněte se alkoholu

Jeden skleničku kvalitního alkoholu denně – to je maximum, kterého byste se měli držet. Už tři sklenice alkoholu totiž poškozují organismus, snižují imunitu a zvyšují riziko některých druhů rakoviny. Špatná imunita se často projevuje různými kožními problémy a ty rozhodně naší kráse neprospívají. Stejně jako kruhy pod očima, či flekatá pleť. Pokud chcete zamaskovat tyto kruhy, využijte i tipy o kosmetice.

Pravidelně se hýbejte

Pohyb je velmi důležitý pro naše zdraví, mládí, ale i psychickou rovnováhu. Věnujte se mu pravidelně. Podle kanadských vědců výrazně zpomalíte stárnutí, pokud si dopřejete třikrát týdně kardio cvičení a k tomu dvakrát týdně nějaký silový sport.

You must be logged in to post a comment Login