Přichází opravdová revoluce v praní a sušení


Společnost Miele má za sebou řadu patentů a technologií, které změnily pohled na péči o textilie: jedinečný voštinový buben, automatické dávkování tekutého i sypkého pracího prostředku, samočisticí zásobník pracího prášku, či speciální programy a funkce. Sušičky Miele patří díky funkčnosti, množství užitečných a komfortních funkcí a vysoké kvalitě použitých materiálů k těm nejlepším na trhu. Důkazem jsou i výsledky nezávislých spotřebitelských testů.

Velká revoluce v praní

Dokonalost, komfort, úspora, individualitu – právě toto charakterizuje novou řadu praček Miele W1. Tři světové novinky – systémy Miele PowerWash, Miele TwinDos a Miele CapDosing – byly navrženy tak, aby splnily všechna očekávání týkající se péče o prádlo.

Systém PowerWash umožňuje čisticí výkon a rychlost na takové úrovni, jaká byla dosud nedosažitelná. Skládá se ze dvou atributů: intenzivního sprchování a programu QuickPowerWash. Inteligentní princip intenzivního sprchování se stará o vynikající prací výkon. Díky promyšlené cirkulaci dochází k maximálnímu využití pracího prostředku a účinnost praní stoupá o 10%. Program QuickPowerWash vypere za méně než jednu hodinu a dosáhnete perfektní výsledky praní.

Systém TwinDos představuje nové automatické dávkování. Tajemství vynikající účinnosti praní je ve dvou tekutých pracích prostředcích UltraPhase 1 a UltraPhase 2. Automaticky se dávkují z oddělených zásobníků ve správný čas během pracího procesu.

Díky systému CapDosing dosáhnete perfektní výsledek praní i při textiliích vyžadujících speciální péči (vlna, outdoorové oblečení, atd.). Malou kapsli Miele Caps vložíte do přihrádky na aviváž.

Všechny automatické pračky patří do nejúspornější energetické třídy A +++.

Převratná  technologie sušení

Díky použitým technologiím jsou textilie vysušené na stupeň přesně – tedy důkladně a rovnoměrně, ale zároveň nejsou přesušené. Funkce Perfect Dry s přesným senzorickým měřením vodivosti zajistí, že jsou nádherně měkké, hebké a současně bez poškození vláken. Se systémem FragranceDos vykouzlíte svěží, přirozenou a dlouhotrvající vůni. Funkce SteamFinish efektivně vyhladí tkaniny již v samotné sušičce, což vám ušetří spoustu práce při žehlení. Jedinečná struktura voštinového bubnu zajistí šetrnou péči. Po sušení vykazují textilie menší tvorbu záhybů. Sušičky Miele řady T1 zaručí nejkvalitnější péči, kterou vidíte a cítíte.

You must be logged in to post a comment Login