Parfémy Chanel


Parfémy Chanel známé návrhářky Coco Chanel, který nese název Coco Mademoiselle je vzácnou a jedinečnou událostí. Coco Mademoseille je svěží a smyslná. Tento parfém je určen pro ženy, které jsou sofistikované, sexy a jsou spokojené se svým životem. V hlavě parfému nás osloví sicilský pomeranč a kalábrijský bergamot, které postupně přechází do rozvíjejícího se srdce ranní růže a orientálního jasmínu.

Když se vysloví jméno značky Chanel, představíme si siluetu ženy a oděv zvýrazňující její ladné křivky. I dnes je oděv i vůně Chanel jakoby ideou současné Francouzky. Svobodné v projevu, bez afektu a zcela přirozeně pěkné. Nemusí vypadat romanticky jako princezna, ale vždy bude velmi IN, elegantní a zejména voňavá. Když potřebujete vůni, která tak trošku zapadá do časů minulých a zároveň se do ní promítly moderní trendy, vyzkoušejte ikonický parfém Chanel Coco. Jeho základ bude notoricky blízký Vaší pokožce.

Proč parfémy od nás? Nejširší sortiment na trhu! Vysoká kvalita a seriózní přístup! Vše skladem a pouze originální značkové parfémy! Expresní doprava! Věrnostní slevy! Týdenní akce parfémů za neuvěřitelné ceny!

You must be logged in to post a comment Login