Pánské svetry


Pánské svetry jsou čím dál tím více žádanějším zbožím a to nejenom v zimních měsících. Svou jednoduchostí a smyslel pro eleganci, se staly trendem pro podzim i jaro. Není proto divu, že se v nabídce objevují i například pánské svetry pletené, které se do popředí dostávají právě v těchto ročních období. Podobným směrem se ubírají také luxusní pánské svetry.

Pánské svetry obecně v minulosti nosila spíše postarší generace. Svetry totiž svým střihem a vzhledem dodávali postarším lidem mužnost a celkový nadhled. Nicméně časy se mění a s ním i móda, která jde neustále dopředu. Dnes máme tu možnost výběru, který není nikterak malý, navíc je zaměřený i pro mladistvé. V obchodech se proto setkáme s nejrůznějšími svetry. Ty se v zásadě liší zajímavými střihy a vzory. Pokud k tomu přidáme ještě nevšední ozdoby, pak dostáváme svetr, za který se nemusíme stydět a navíc z klasických svetrů dostaneme outfitové pecky.

Při samotném výběru je už na samotném muži, jaký svetr mu bude vyhovovat více. Zda se bude jednat o svetr přes hlavu, na zip nebo na knoflíky. Princip zapínání přitom v zásadě zůstává stejný, liší se akorát podle celkového vzhledu a také podle toho, co komu vyhovuje. Někoho totiž nebaví zapínání všech knoflíků a tak si svetr jednoduše přehodí přes hlavu, někomu naopak více vyhovuje varianta, kdy si může zapnout jen některé knoflíky.

You must be logged in to post a comment Login