Oleje ve spreji pro svůdnější kůži

Oleje ve spreji pro svůdnější kůži

Chybí vám léto a provoněná pokožka od slunce? My pro vás máme něco lepšího. Tělové oleje ve spreji s těmi nejexotičtějšími vůněmi, které vás zrelaxují, vyléčí pokožku či vlasy a dodají omamný lesk. V redakci jsme se podívali na zoubky tímto druhem …

Avon (Planet Spa Bali Botanica)
Tělový olej ve spreji s plumériou a citronovou trávou
Takto si představuji útěk k moři, že se namažu tělovým olejem a budu se hýčkat jeho vůní. Tento olej je velmi relaxační, není nutné aplikovat si jej pouze po sprše, můžete si jej natírat i desetkrát za den a používat jej jako voňavku, není velmi mastný, ale jemný. Ta vůně je vážně opojná, dokonce mi olej uklidnil i malé podráždění na kůži.

Na citronovou trávu se dá vždy spolehnout. O květu plumérie jsem slyšela poprvé díky tomuto oleji, i proto jsem ho chtěla vyzkoušet. Je to bomba, z pokožky se vůně šíří do daleka. Olej krásné hydratuje, a docela mi normalizoval mastnotu na kůži. Myslím, že svůdnější olej na tělo neznám.
Hodnocení:  Omamná vůně a extra hydratace

Oriflame (Nature Secrets)
Tělový sprej s relaxační levandulí a fíky

Když chcete docela dobrý tělový sprej na bázi vody, pak vám postačí i tento dívčí s levandulí. Říkám dívčí, protože mi připomíná moje studentská léta. Ta vůně mě vrací zpět do školy, nemohu si pomoci. Kromě těla jsem si ho vyzkoušela aplikovat i na obličej a nic zlého se nestalo, takže nepotřebuje extra krém na pokožku.
Hodnocení:  Příjemný i na obličej

Oleje ve spreji pro svůdnější kůži

Oleje ve spreji pro svůdnější kůži

Payot Elixir
Celotělový olej na obličej, tělo a vlasy
Trochu luxusnější značka, jako předešlé dva typy olejů, ale já jsem tak trochu náročnější. Potřebuji i těžší vůně, což mi tento celotělový olej poskytl. Kombinace aromatických extraktů, myrhy a amyrisu s čistými rostlinnými oleji je famózní. Přestože jde o olej, je zcela suchý, není mastný. Asi i proto, aby si ho člověk mohl aplikovat i na vlasy. Já si ho zvyknu vetřít na suché konečky vlasů. Vlasům dodá lesk, pokud jsou suché a poškozené. Předešlé dva olejíčky však nejsou o nic horší.