Nová vůně od Avonu

Nová vůně od Avonu

Zažijte nečekaný zázrak a potěšení z tónů zeleného jablka protkaného překvapujícími tóny růžové pivoňky a jemného pižma, které vám přináší AVON prostřednictvím nového exkluzivního parfému – AVON Only Imagine.

Toaletní parfém AVON Only Imagine
Objem: 50 ml
Běžná cena: 550 Kč
Nová vůně od AVONu – Toaletní parfém AVON Only Imagine, je energickou dávkou hravé ženskosti v kontrastu se smyslností, která přemlouvá k věčné kráse každé ženy. Toaletní parfém z kategorie svěžích květinově – ovocných vůní byl vytvořen s prvním 100% přírodním výtažkem ze zeleného jablka a je exkluzivně dostupný v AVON.

Příjemné potěšení a zážitek zaručuje kombinace tónů zeleného jablka, listů maliny a ostružiny se základem květů fialky, rybízu a růžové pivoňky, přičemž srdce vůně dotvářejí tóny jemného pižma, cedrového a santalového dřeva. Tyto lákavé tóny vůně pokoušejí již od prvního použití. Toaletní parfém AVON Only Imagine je určen pro ženy, které věří, že něco úžasné a nečekané se může stát kdykoliv a kdekoliv.
Na jeho vzniku mě zásluhu známý parfumér Pierre Nagrin z parfémů domu Firmenich. Toaletní parfém AVON Only Imagine představuje věčný optimismus a chvíle, když jsme nejšťastnější z krásného světa plného energie, ve kterém žijeme.”