Košile Giorgio di Mare osloví každého muže


Pánské košile tvoří neodmyslitelnou součást šatníku každého moderního muže. Košile nepatří pouze do společnosti, ale můžeme je nosit prakticky ke každé příležitosti. Pánskou košili si lze obléknout také k džínům či kraťasům. Jde o pohodlný a praktický oděv, v němž se budete cítit vždy příjemně. Kvalitní pánské košile přináší také italská značka Giorgio di Mare, která klade velký důraz na design. Italská móda udává styl. Nechte se inspirovat ležérní elegancí v kombinaci s luxusem a kvalitou. Košile Giorgio di Mare jsou vhodné pro každodenní nošení.

Pánské košile s bohatou tradicí

Značka Giorgio di Mare čerpá z bohaté tradice, která se datuje do roku 1979, kdy byla založena v Catanzaru v jižní Itálii. Oblečení od tohoto výrobce si oblíbili zejména sportovní nadšenci, kteří chtějí vypadat stylově a uvolněně za každé situace. Na své si přijdou fanoušci královského sportu pólo i příznivci jachtingu. Každá kolekce je propracovaná do posledního detailu. Pánské košile z dílny italských návrhářů vynikají čistým střihem a rafinovaností.

Pestrý sortiment pro každého

Pánské košile s dlouhým rukávem lze zakoupit v mnoha barevných provedeních. Nechybí klasická bílá a černá barva, ale také odstíny zelené, modré, červené či růžové. Většina modelů je zdobena nápisy, které označují název výrobce a datum založení značky. Zakoupit však můžete i jednoduché jednobarevné modely s výšivkou lodi na hrudi. Právě plachetnice tvoří logo Giorgio di Mare. Košile jsou ušity ze 100% bavlny. Tento materiál dává oděvům ty nejlepší vlastnosti, neboť je prodyšný a velmi příjemně se nosí za každého počasí.

Zákazníci mohou vybírat z velmi bohatého sortimentu pánských košil Giorgio di Mare. Převažuje nabídka košil s dlouhým rukávem. Jednotlivé kolekce však zahrnují také košile s krátkým rukávem a samozřejmě velmi oblíbená polotrika (tričko s límečkem). Jakmile objevíte pánské košile Giorgio di Mare, snadno si je oblíbíte.

100% bavlny, která je prodyšná a velmi příjemně se nosí.

 

 

You must be logged in to post a comment Login