Jakou vuni si poridit na podzim?


Letní parfém je již příliš svěží, ten zimní zase příliš těžký. Jakou vůni tedy aktuální zvolit? Přece podzimní. Parfumerie nabízejí řadu lákavých flakónek, ale my vám prozradíme, které z nich jsou ty nej na aktuální roční období. Trendem na podzim jsou parfémy a parfemované vody.

Bílé květy

Květiny válcují podzimní módu a také svět parfémů. Aktuálně se však do popředí dostaly parfémy s bílými květy, a to konkrétně květy pomeranče a jasmínu. Objevily se ve složení několika vůní a takové souhře se už říká trend. Na jasmín vsadili v módním domě Bulgari (Bulgari Mon Jasmin Noir) a také v kosmetickém koncernu Guerlain (Guerlain Jasminora). Květy pomeranče zase pasovali za hlavní přísadu u Elie Saab (Elie Saab Le Parfum) a koncernu Lancôme (Lancôme O de l’Orangerie). Pokud máte rádi něco kořenitější, ale stále květinové, takovou možnost nabízí Calvin Klein v parfému Forbidden Euphoria nebo Cartier v Baiser Vole.

Pudrový nádech

Během aktuální podzimu se prosadil i nádech pudru, nebo lépe řečeno jeho vůně. Tato “čistá”, ženská a jemná vůně se ukrývá v parfémech Love, Chloe značky Chloe nebo v Chanel No. 19 Poudre, který je moderní verzí originálu z roku 1971. Pokud hledáte něco podobné, ale výraznější a smyslnější, zkuste Narciso Rodriguez essence nebo Givenchy Dahlia Noir.

Radost a štěstí

Za jistý trend podzimních parfémů můžeme bez okolků označit i štěstí a pozitivismus. Ty jsou vyjádřeny ve “funny” flakonech a reklamách, které hýří ženskou radostí a spokojeností. Na takové pocity narazíte při vůni Betsey Johnson Too Too, Vera Wang Lovestruck, Marc Jacobs Oh Lola nebo Prada Candy. Výrobci se shodují v jednom – balení odráží radost , která se ukrývá v lahvi, je třeba si jen ověřit, zda to i zabírá.

Máte již vybraný svůj parfém na chladnější měsíce? Pokud ne, inspiraci najdete zde https://www.brasty.cz/

You must be logged in to post a comment Login