Jak vybrat zásnubní prsteny


Výběr zásnubního prstenu je významnou životní událostí. Jde o šperk jedinečné důležitosti, protože tím, že ho své milované darujete, dáváte najevo svou touhu navždy žít po jejím boku. Prsten by měla vaše žena nosit po celý svůj život, a proto je nutné být při jeho výběru důsledný a nic nepodcenit. Dopředu si ujasněte, kolik peněz chcete do prstenu investovat. V nabídce najdete zásnubní prsteny s diamantem v nejrůznějších cenových kategoriích. Jejich cenu ovlivňuje váha použitého materiálu, pracnost zvoleného designu a především použity diamanty. Pokud si hned na začátku stanovíte částku, kolem které se chcete pohybovat, výrazně vám to usnadní výběr. Pokud nemáte zájem o diamanty, zvolte raději zásnubní prsteny bílé zlato, které jsou ideální volbou pro Vaši nastávající.

Víte jak zjistit velikost prstu partnerky?

Velmi důležité je znát velikost prstu partnerky

Pokud vaše nastávající nosí nějaký prsten, půjčte si ho. Nejjednodušší je pravítkem změřit jeho vnitřní průměr.

Uvědomte si, jaké šperky vaše partnerka ráda nosí. Mě ráda klasické ženské šperky nebo dává přednost něčemu modernějšímu? Potěšil by ji jemný, drobný prsten nebo spíše robustnější? Potrpí si na bohatě zdobených špercích nebo nachází kouzlo v prostých klenotech? Preferuje stříbro nebo zlato? A pokud zlato, tak žluté nebo bílé? Je velmi důležité znát odpovědi na tyto otázky a mít je při výběru zásnubního prstenu na paměti. Pokud koupíte šperk podobný těm, které má vaše drahá ráda, nemůžete se zmýlit.

Je náročné zjistit, jakým šperkem dává vaše žena přednost? Existuje možnost vybrat nejdříve briliant a volbu designu či jiných detailů ponechat na partnerku. Ochudíte ji tím sice o překvapení, vyhnete se však možným nepříjemnostem, které by nastaly v případě, že by ji prsten, který vám učaroval, zrovna nenadchl.

You must be logged in to post a comment Login