Jak koupit auto z autobazaru? Nenechte se napálit!

Následující článek jen upozornění na rizika a bude jakýmsi návodem, jak se jich vyvarovat, ale třeba si přiznat, že koupě dobrého a kvalitního autíčka z bazaru je vždy doprovázena spojením určitého umění a šťastné náhody.

Než zajdeme do autobazaru

Nejprve by to chtělo alespoň informativně vědět, jaké vozidlo má být zakoupeno. Není třeba a možná ani není vhodné mít hned zpočátku určeno, jaký požadujeme typ auta, jaké značky a jakou bude mít barvu. Spíše by mělo být jasno o účelu, ke kterému chceme autíčko používat – jestli to bude rodinný automobil nebo jen taková “nákupní taška” na posouvání městem, terénní výkonné auto nebo silniční pohodlný automobil.

Pak klidně zapátrejte na internetu a vyhledejte co nejvíce nabídek s vámi vybraným vozem. Tímto způsobem totiž získáte přibližný pojem o ceně a hned si tak uvědomíte, že velmi levné nebo velmi drahé nabídky se musí vyřadit. Není od věci si také projít některé internetové fóra, kde jistě narazíte na neocenitelné zkušenosti stávajících majitelů vámi vybraného typu vozidla.

You must be logged in to post a comment Login