Donáška květin k Valentýnu


Rok se s rokem sešel a mílovými kroky se blíží svátek všech zamilovaných, Valentýn, který jako každý rok připadá na 14. února. Svátek všech zamilovaných, Valentýn, je podle legendy pojmenovaný podle římského kněze Valentýna. Ve starověkém Římě, za vlády císaře Claudiuse II. bylo zakazováno vojákům se ženit, aby nebyli vázáni ke svým rodinám a byly za každých okolností ochotní jít do tehdy častých bojů a válek. Avšak kněz Valentýn nedbal tohoto nařízení a tajně vojáky s jejich milovanými ženami oddával. Jak to tak již bývá, císaři se toto jeho počínání doneslo a Valentýn byl zajat a 14. února popraven. Od té doby se 14. únor slaví jako svátek všech zamilovaných a na jeho počest je tak také pojmenovaný.

Tento svátek se dodneška těší velké popularitě po celém světě. Každá žena očekává, že dostane od své drahé polovičky nějakou malou pozornost, valentýnku nebo cukrovinku a k tomu samozřejmě květinu. Jaké květiny se k Valentýnu hodí? Jak květinu darovat nebo existuje nějaká donáška květin kurýrem nebo dovoz květin? Na to vše si nyní odpovíme.

Jaké květiny darovat k Valentýnu

Klasickou a symbolickou květinou nejen pro tento svátek je již tradičně červená růže, která je symbolem lásky a krásy. Růže lze darovat samostatně anebo si v některém květinářství můžete nechat uvázat kytici složenou z dalších květin a přízdob. V poslední době jsou velkým trendem také červené tulipány, frézie, lilie nebo gerbery. Velká výhoda je to, že dnes stačí na internetu zadat například květiny Praha a hned se vám objeví spousty pražských květinářství a jejich výběr, který bývá velký.

Na výběr bývají různá aranžmá jako třeba kulaté kytice, kaskádovité kytice nebo vypichované dekorace například ve tvaru srdce. Nabídka je takřka neomezená.

Rozvoz květin Praha

Doba jde stále dopředu a to týká také oblasti floristiky. Dnes je uspěchaná doba, málokdo má čas jít do kamenného květinářství, vystát si frontu a čekat než nám floristka kytici uváže.  Jaká je tedy jiná možnost? Zkuste si zadat do svého internetového vyhledávače rozvoz květin praha, donáška květin praha nebo online květiny praha. V ten moment vám bude představeno spousta online květinářství, která nabízejí přímo výběr kytic, a vy si v pohodlí některou z mnoha vyberete, online zaplatíte a navíc takovou kytici můžete také nechat doručit až ke své milované například do zaměstnání.

Online květinářství a jejich donáška květin je zajištěna kurýry, kteří kytici doručí spolehlivě, v danou dobu a v naprostém pořádku. Samotný dovoz květin je také spojen s tím, že ke kytici si můžete nechat, mnohdy zdarma, přidat věnování, které bude obsahovat vaše přání. Zaručujeme, že takovéto vyznání rozhodně nebude čekat a vy budete v jejích očích tím nejdražším a nejmilovanějším mužem.

Tak teď již víte vše, už jen stačí nezapomenout, 14. února si vybrat některé online květinářství nabízející rozvoz květin a pak vyčkat, až vám vaše milovaná bude děkovat za to, že lepší Valentýn ještě nezažila.

You must be logged in to post a comment Login