Dárkové seznamy


Blíží se Váš nejkrásnější den v životě. Den, kdy dvě knihy dostanou jeden nadpis. Se svatbou se pojí i svatební dary, které nejsou vždy podle očekávání novomanželů. Je to jako když jste v dětství dostali pod stromeček na Vánoce ponožky, a to dvoje stejné. Abyste se vyvarovali, že dostanete dary, které nepotřebujete nebo se bojíte, že dostanete dva stejné dary, vytvořili jsme pro Vás možnost udělat si svůj vlastní seznam svatebních, jubilejních či jakýchkoliv dárků.

E-shop Darnel pro Vás připravil službu „Dárkové seznamy “. Tato služba je dostupná pro všechny a to zdarma. Vytvořte si vlastní seznam vytoužených dárků. Vyberte si v našem e-shopu dary, které si přejete. Na výběr máte až z 30 tisíc produktů zařazených do 4 přehledných kategorií pro všechny příležitosti. Okrasné i praktické, velké i malé, luxusní i všední. Výběr je skutečně bohatý a najde si tu každý mladý pár skutečně to, co potřebuje.

Po vytvoření Vašeho svatebního seznamu darů jej můžete zaslat pozvaným hostům on-line. Náš systém podporuje sdílení dárkových seznamů prostřednictvím sociální sítě Facebook. Připojte ke zprávě milá slova a potěšte lidí ve vašem okolí. Tento způsob určitě ocení i samotní hosté, jejichž obavy, zda budete mít z jejich darů radost, takto opadnou.

Náš systém „Dárkové seznamy ” je ještě sofistikovanější. Vy i hosté uvidíte v seznamu, které dary jsou již zakoupené a tak se nestane, že dostanete dvakrát stejný dárek.

Pokud máte jakékoliv dotazy, s důvěrou se obraťte na náš ochotný zákaznický servis. Pevně věříme, že Vám naše služby dopomohou k vysněnému dni a přejeme Vám hodně lásky a štěstí na společné cestě životem.

You must be logged in to post a comment Login