Avon

Avon

Jak už jistě víte, čas od času si se sestrou objednáme něco z AVON katalogu, kromě řady Planet Spa mám dobré zkušenosti např. s jejich tužkami na oči či maškarní, takže když jsem v katalogu uviděla tuto jejich novinku – řasenku SuperDrama s opravdu prapodivných kartáčkem, neodolala jsem a objednala jsem si ji. Řekla jsem si, že pokud i nebude dobrá, alespoň se poučím a nebudu si už příště kupovat podobné divočiny a zůstanu při klasice.

A tuto už na vlastní oči můžete vidět důvod, proč jsem ji chtěla vyzkoušet. Je jím tato zvláštní spirálovitá kartáček. V katalogu vzpomínali něco ve stylu, že je to průlomová vějířovitá kartáček, která ve srovnání s jinými aplikátory nanese na řasy až dvakrát tolik produktu a zajistí, že oči vypadají o 20% větší. Samozřejmě, podobných marketingových řečí jsme se už všichni napočúvali, takže jsem byla zvědavá, co zvládne udělat s mými jemnými, krátkými a nevýraznými řasami.

Avon

Avon

 

 

A výsledky? Samozřejmě, rozdíl mezi fotkou před a po je zřejmý, musím však mít pár připomínek. Řasenka SuperDrama mě neoslnila. Jak jsem již zmiňovala, mám opravdu krátké a jemné řasy a proto hledám hlavně zhuštění a zvýraznění. Někdy mám problém s nanášením, neboť jelikož jsou mé řasy tak krátké, musím se aplikátorem dostat až úplně ke kořínkům. A s touto řasenkou jsem měla opravdu problém, neskutečně se mi obtiskuje na vrchní víčko, musela jsem si dávat pozor a soustředit se na to, abych neměla celé oko od řasenky. Řasy sice zvýrazní, ale až tak pěkně jejich neoddělí a nezhoustne. Výdrž je dobrá a neopadává. Celkový výsledek nevypadá špatně, ale popravdě, opravdu nevidím smysl toho spirálovitého aplikátoru, mnohem lepší výsledky dosahuji např. s řasenkou SUPERshock (také od AVONu).

Zajímavá nabídka parfémů pro dámy i pro pány.

Značkové oblečení za rozumnou cenu