ANEW s inovacemi inspirovanou výzkumem oceněným Nobelovou cenou

AVON Cosmetics

jako první přináší na trh inovativní pleťovou péči s molekulou A-F33 [AMINO – FILL 33], která podporuje tvorbu kolagenu a pleť vypadá každým dnem mladší. Nové výrobky PRO Clinical vznikly na základě přelomového výzkumu, který získal Nobelovu cenu. Nové výrobky značky ANEW, Kúra na korekci vrásek PRO Clinical a Kúra na korekci vrásek očního okolí PRO Clinical, jsou revolucí v oblasti omlazování pleti. Vznikly na základě přelomového výzkumu, který získal Nobelovu cenu a vývoj produktů probíhal ve světově uznávaném dermatologickém laboratoři Neostrata. Obsahují molekulu A-F33 [AMINO – FILL 33] , která je po dobu 2 let exkluzivně dostupná pouze ve výrobcích značky AVON nebo u profesionálních dermatologů. Molekula A-F33 je navržena tak, aby odblokovány kolagen. Účinně podporuje tvorbu kolagenu již během 72 hodin. Výsledkem jsou zevnitř vyplněny a redukovány vrásky ve třech dimenzích: počet, hloubka a velikost. Po prvním použití je pleť na pohled i na dotek jemnější a už v průběhu 1 týdne začínají i hluboké vrásky viditelně mizet. Při spotřebitelských a klinických studiích 100% žen potvrdilo zlepšení vzhledu jemných vrásek.

avoncosmetics

avoncosmetics

Kúra na korekci vrásek PRO Clinical

Péče o pleť má lehké složení, které se snadno nanáší. Je dermatologicky a alergologické testována. Doporučuje se používat ráno a večer samostatně nebo před nanesením běžného krému.

Kúra na korekci vrásek očního okolí PRO Clinical

Péče o oční okolí je lehká a vhodná i před líčením očí. Je dermatologicky a oftalmologických testována a také vhodná při používání kontaktních čoček. Doporučuje se používat ráno a večer.

Oba výrobky z linie PRO Clinical dosahují skvělé výsledky pro mladistvý vzhled pleti, což potvrzuje i certifikována dermatoložka a profesionální konzultantka pro AVON, dr. Cheryl Karcher, MD : “Je to nový standard v oblasti omlazující péče o pleť. Molekula A-F33 účinkuje nedávno objeveným inovativním způsobem. Ten je odlišný jako způsob při dosud nejpoužívanějších složkách jako jsou retinol a AHA kyseliny. Její složení deaktivuje látku, která blokuje kolagen a podporuje zvýšení jeho tvorby. Jsem nadšená výsledky, které dosahuje, stejně jako 100% žen, které potvrdily účinnost těchto výrobků při redukci vrásek. “