Aké tehotenské oblečenie je pre vás najvhodnejší?

Čakáte bábätko, vaše bruško už pomaly narastá a vy si v šatníku pripravujete priehradky pre vaše nové kúsky tehotenského oblečenia? V dnešnej dobe máme veľa internetových obchodov ktoré sa zameriavajú na kompletnú výbavu pohodlného tehotenského oblečenia. Každá budúca mamička je originálny, jedna uprednostňuje elegantné spoločenské tehotenské oblečenie, druhá zase dáva prednosť športovejším kúskom oblečenia. Vo všetkých prípadoch by sme mali vyberať z moderných a pohodlných materiálov, či už ide o kolekciu bežnú či spoločenskú. Nehanbime sa teda vystavovať naše rastúce bruška a poďme sa zamerať, ako najlepšie a kedy s nakupovaním začať.

Kedy začať s výberom a obliekaním tehotenského oblečenia?

Pri každej nastávajúce mamičky je začiatok výberu a nákupov úplne odlišný. Sú ženy, ktoré naberajú na svojich partií už v prvých týždňoch a mesiacoch tehotenstva rýchlejšie, než ženy u ktorých koľkokrát aj v druhom trimestri nespoznáme, že dieťatko čakajú.

01

tehotenské oblečenie


Základom všetkého sortimentu tehotenského oblečenia je pohodlnosť a ľahkosť, najmä by sme sa mali sústrediť na elastické, pletené materiály, ktoré sú pre pomaly narastajúci partie tie najvhodnejšie, aby ste ich mohli užívať v celom vašom priebehu tehotenstva.

Čo nám v šatníku určite nesmie chýbať?

Začneme tým, že budúce mamičky bývajú v tehotenstve citlivejšia, než obvykle. Musíme zase dbať na kvalitné materiály všetky výbavy tehotenského oblečenia. V novom šatníku nesmie chýbať spodnú bielizeň, vhodná podprsenka v tehotenstve je veľmi dôležitá. 

Vybrať si správnu a užitočnú podprsenku nebude zložité, dôležité je, aby sa ľahko prispôsobovala zmenám tvaru poprsia a určite neobsahovala kostice. Dôležité sú aj tehotenské nohavičky, ktoré sa najpraktickejšie nosia uplně bez švov, sú pohodlné a dobre priliehajú. Potom už je len na našom štýle aké tehotenské šaty, nohavice, svetríky, tuniky a kabátiky nebudú chýbať v našej mamičkovské šatni.

You must be logged in to post a comment Login