8.svatební veletrh hotelu Galatea


Svatební veletrhy se těší oblibě po celém světě. Pro množství snoubenců se stávají ideálním místem, jak se “pod jednou střechou” inspirovat při plánování svatby a jednak získat jedinečné kontakty přímo na dodavatele.

Svatební veletrh se stal již tradičním svátkem svatebních příprav nejen pro budoucí nevěsty a ženichy, ale i pro svatební mámy a rodinné příslušníky, kteří se podílejí na organizaci svatby.

Cílem veletrhu je aktivní prezentace společností podnikajících v oblasti svatebního průmyslu, představení nových módních trendů svatebních šatů, pánské módy, zda prstenů a výměna poznatků a zkušeností. K tomu samozřejmě patří bohatý program probíhající během konání veletrhu, který dává Svatebního veletrhu punc kvality a zároveň jej činí atraktivním pro vystavovatele, ale hlavně pro návštěvníky.

Pořadatelé se snaží zdokonalovat a hledat pro Vás zajímavé společnosti, které by svými službami nebo zbožím mohli zpestřit, ozvláštnit nebo zdokonalit Vaše svatební přípravy, či samotnou svatbu. Cílem veletrhu je, abyste na jednom místě našli nabídku několika společností, které si můžete hned porovnat, a zároveň vybrat pro Vás tu zde představuje. Neděláme výběr za Vás, nabízíme Vám všechny možnosti – i ty cenově dostupnější, trošku dražší, i ty super luxusní. Na našem veletrhu si přijde na své opravdu každý.

Svatební veletrh se bude konat v nádherném hotelu Galatea, který slouží jako nádherné místo pro vaši svatbu.  Hotel se nachází v nádherné lokalitě, kterou si zamilují všichni novomanželé, kteří se rozhodnou vzít právě na tomto místě.

Veletrh se bude konat dne 11. 9. 2016 mezi 13 – 19 hodinou, takže si zapište toto datum, do Vašeho kalendáře, ať na něho nezapomenete.

Těšíme se na setkání s Vámi na svatebním veletrhu a přejeme Vám mnoho obchodních úspěchů.

You must be logged in to post a comment Login